fbpx

SPOĽAHLIVO NA CESTY!

Cestovanie sa stáva čoraz populárnejšou sférou života.

Iba v roku 2017 sa až 12 miliónov turistov z Poľska rozhodlo vycestovať do zahraničia!

Pravdepodobne ste boli jedným z týchto ľudí?

Zahraničné cesty do miest ako Španielsko, Chorvátsko atď. Sa pre nás stávajú niečím rozhodne prízemným. Čoraz častejšie sa rozhodujeme chodiť na miesta považované za exotické. Príklady zahŕňajú krajiny ako Thajsko, Vietnam a mnoho ďalších.

Potom však príde koronavírus. Čo určite obmedzuje možnosti výletov. Podľa štatistických údajov sa po otvorení hraníc len v júli 2020 rozhodlo vycestovať do zahraničia viac ako milión ľudí. To ukazuje, že napriek ťažkostiam by sa mal trend cestovania čoskoro vrátiť do doby pred pandémiou.

Tu prichádzame k záveru. Aký je najdôležitejší nástroj pri cestovaní? Samozrejme telefón. Na tomto mieste skryjeme všetky preukazy na cestu do zahraničia, napríklad letenky, potvrdenia rezervácie atď.

Čo však v prípade, že nám dochádza batérie? Stres a negatívne emócie by nemali ísť ruka v ruke s našimi dobrodružstvami. Potom sa Bumper stane najlepším riešením. Takže puzdro so zabudovanou batériou. Toto zariadenie je zavŕšením aktivít nášho tímu a prvoradou motiváciou pre našu prácu bolo vytvorenie produktu, vďaka ktorému budú dobrodružstvá našich klientov oveľa príjemnejšie.